witam.
przyjme ubranka dla mojego synka w rozmiarach od 12miesiecy takze buciki size 3 i 4 ...jesli masz duzo rzeczy a nie masz komu oddac badz szkoda ci je wyrzucic chetnie je wezme;) prosze o kontakt smsowy pod numerem *** Marta
Зустріньтеся з іншою стороною особисто.
Перевірте товар перед оплатою.
Не надсилайте платні SMS-повідомлення.
Не робіть передоплати – сплачуйте особисто.
Не передавайте свої особисті чи банківські дані.